O mně

Moje cesta ke kineziologii a práci na sobě samé vedla klikatými cestičkami, které byly mnohdy trnité. Před deseti lety by mě nenapadlo, že se vydám tímto směrem. Studovala jsem elektrotechnickou fakultu ČVUT v Praze a mým cílem bylo být Ing. a pracovat na vysokém manažerském postu. Nicméně jsem si začala uvědomovat, že elektrotechnika není to, čím chci zaplnit svůj život a proto jsem se rozhodla studium po druhém ročníku ukončit.
Trochu jsem se plácala životem, necítila jsem se šťastná. Navštívila jsem tedy kartářku – paní Jílkovou ve Slatinicích. Nakopla mě k tomu, abych si udělala masérský kurz, do té doby mě to v životě ani nenapadlo, že JÁ bych mohla dělat masáže.. Tak jsem v roce 2009 absolvovala Rekvalifikační kurz pro sportovní a rekondiční masáž, který jsem spojila i s nadstavbovým kurzem Klasické relaxační masáže. Masáže mě bavily a proto jsem se jim příležitostně věnovala v rámci rodiny a přátel.
Po souhře okolností mě osud odvál zpátky do Prahy. Vystřídala jsem zde dvě zaměstnání ve velkých řetězcích, kde jsem pracovala vždy na pozici, která spravovala prodávaný sortiment. Necítila jsem se být šťastná ani v tomto prostředí, doslova mě to vysávalo. V průběhu mého nového života v Praze jsem poznala mého manžela, se kterým nyní žijeme 20km od Prahy v rodinném domku a spolu s námi naše dvě děti. Díky mé rodině jsem se osvobodila od práce, která mě díky stále se zvyšujícím požadavkům na dodavatele víc a víc vycucávala.
V době, kdy jsem poznala manžela, se začal můj pohled na aktuální svět zásadně měnit. Naprosto jsem upustila od mé touhy být vysoký manažer a věnovat svůj život práci. Stejně jako jsem se začala více zajímat o léčivé rostliny, přírodní kosmetiku a alternativní medicínu.
Když měl náš syn Honzík necelý rok, tak jsme s manželem otevřeli Čajovárnu ve Staré Boleslavi. Kromě dobrého čaje, kávy a domácích dezertů jsme našim hostům nabízeli i možnost přednášek a seminářů na téma osobního rozvoje z různých odvětví. Bohužel se Čajovárně nedařilo a tak jsme se rozhodli činnost ukončit. Začátek podnikání tedy nedopadl úplně dle našich představ, ale díky Čajovárně se nastartoval můj zájem o psychosomatiku a další možnosti sebeuzdravování apod. Díky našim hostům jsem poznala další lidi, díky kterým jsem se dostala k dalším oborům a tím hlavním je kineziologie.
Od července roku 2015 navštěvuji kurzy kineziologie One Brain 3in1 Concepts pod vedením Laďky Vala Kovaříkové. V mezičase se účastním konstelačních seminářů, absolvovala jsem zasvěcení Reiki I. a dále se vzdělávám v těchto oborech za pomoci literatury, které není nikdy dost a dalších kurzů. I nadále mám v plánu své další vzdělávání a sebepoznávání, protože téma člověka a jeho podstaty je tak široké, že je stále čemu se učit.


Červenec 2016